Pływalnia: 44 683 45 51 \ Biuro MOSiR: 44 683 58 44

WYNIKI III RADOMSZCZAŃSKIEGO BIEGU EKSTREMALNEGO NA 10 km - RADOMSKO 10 SIERPNIA 2018r

WYNIKI III RADOMSZCZAŃSKIEGO BIEGU EKSTREMALNEGO ( 10 km )
RADOMSKO 10.08.2018 r

 

W kolejności: miejsce open, Nr startowy, Nazwisko i imię, Klub/Miejscowość, Rok urodz., Kateg., Miej./Kat., Czas

1
15
Zajma Łukasz
Transbór
1996
M 30
1
1 : 01. 44
.......................................
2
16
Piwowarski Krzysztof
Sobótka
1997
M 30
2
1 : 04. 12
......................................
3
36
Kowalski Sebastian
Radziechowice II
1996
M 30
3
1 : 04. 42
.......................................
4
32
Mruklik Adrian
Radziechowice II
1996
M 30
4
1 : 04. 45
.......................................
5
26
Wierzbicki Daniel
Kraków
1979
M 30+
1
1 : 05. 44
........................................
6
22
Stelmaszczyk Bartłom.
1975
M 30+
2
1 : 06. 41
..........................................
7
21
Hap Kamil
Radomsko
1996
M 30
5
1 : 06. 54
.........................................................
8
39
Sadowski Łukasz
Stobiecko Szlach.
1993
M 30
6
1 : 12. 41
............................................
9
79
Pokusiński Paweł
Kamieńsk
1993
Weteran
1
1 : 12. 46
................................................
10
5
Franczak Marcin
Dmenin
1991
M 30
7
1 : 13. 16
......................................................
11
81
Sochacki Artur
Radomsko
1985
M 30+
3
1 : 13. 37
.............................
12
68
Ojrzyński Mateusz
Górki
1998
M 30
8
1 : 14. 26
.....................................
13
17
Rozpara Mariusz
Kamieńsk
1981
M 30+
4
1 : 14. 52
.....................................
14
77
Pokusiński Bartłom.
Kamieńsk
1990
M 30
9
1 : 15. 37
.......................................
15
14
Dzwonkowski Michał
Radomsko
1990
M 30
10
1 : 16. 21
..........................................
16
35
Kozłowski Rafał
Radomsko
1990
M 30
11
1 : 17. 11
.........................................
17
52
Niewola Mateusz
Radomsko
1993
M 30
12
1 : 19. 06
.............................................
18
33
Mielczarek Jakub
Zduńska Wola
1979
Weteran
2
1 : 19. 42
..........................................
19
18
Jackowski Michał
Radomsko
1987
M 30+
5
1 : 20. 32
.....................................................
20
84
Starostecki Andrzej
Radomsko
1982
M 30+
6
1 : 22. 06
................................................
21
47
Bluszcz Katarzyna
Bełchatów
1988
K 30+
1
1 : 22. 36
..............................................
22
82
Studniarek Kamil
Radomsko
1996
M 30
13
1 : 22. 40
.............................................
23
59
Jabłoński Piotr
Radomsko
1979
M 30+
7
1 : 22. 52
...............................................................
24
67
Szponder Artur
Radomsko
1985
M 30+
8
1 : 24. 28
.................................................
25
76
Ojrzyński Cezary
Górki
1971
M 30+
9
1 : 25. 10
................................
26
29
Borowiecki Rafał
Radomsko
1993
M 30
14
1 : 25. 26
........................................
27
64
Wieloch Justyna
Słostowice
1984
K 30+
2
1 : 25. 28
..........................................
28
4
Nowicka Monika
Radomsko
1991
K 30
1
1 : 26. 09
..................................................
29
80
Nowicki Marcin
Radomsko
1987
M 30+
10
1 : 26. 10
...................................
30
53
Szladerba Justyna
Radomsko
1990
K 30
2
1 : 26. 22
..................................
31
88
Ciesielski Tomasz
Radomsko
1986
M 30+
11
1 : 26. 54
....................................
32
12
Pietrakowski Michał
Radomsko
1985
M 30+
12
1 : 27. 16
......................................
33
23
Chrostowski Konrad
Gidle
1997
M 30
15
1 : 28. 30
.....................................................
34
87
Krawczyk Szymon
Radomsko
2000
M 30
16
1 : 29. 02
..............................
35
34
Byśkiewicz Mariusz
Wały
1999
Weteran
3
1 : 30. 18
...................................
36
51
Kumor Adrian
Radomsko
1995
M 30
17
1 : 32. 46
.........................................
37
8
Kleinschmidt Bartłomiej
Częstochowa
1984
M 30+
13
1 : 33. 42
.....................................
38
30
Łapeta Tomasz
Widzów
1988
M 30+
14
1 : 34. 10
...................................
39
19
Parzęczewski Robert
Częstochowa
1993
M 30
18
1 : 34. 28
.........................................
40
20
Chaś Mateusz
Częstochowa
1995
M 30
19
1 : 34. 29
....................................................
41
58
Kostrzewa Łukasz
Radomsko
1981
M 30+
15
1 : 35. 16
..........................................................
42
83
Błach Michał
Częstochowa
1982
M 30+
16
1 : 36. 01
.........................................
43
27
Miler Urszula
Radomsko
1978
K 30+
3
1 : 36. 11
......................................
44
54
Stefańczyk Joanna
Bugaj Dmeniński
1985
K 30+
4
1 : 36. 41
..........................................................
45
69
Putaj Andrzej
Pruszków
1973
Weteran
4
1 : 36. 42
..................................
46
85
Ziemba Michał
Kamieńsk
2000
M 30
20
1 : 37. 12
...................................
47
86
Turlejski Mateusz
Kamieńsk
1999
M 30
21
1 : 37. 13
.............................
48
3
Nierada Dariusz

1973
M 30+
17
1 : 38. 10
....................................
49
1
Pala Jerzy
Częstochowa
1959
M 30+
18
1 : 38. 11
.......................................
50
13
Cypryński Ariel
Wola Wiewiecka
1983
M 30+
19
1 : 39. 28
......................................
51
25
Marusińska Malwina
Kamieńsk
1986
K 30+
5
1 : 39. 30
.....................................
52
37
Buc Dominik
Borzykowa
1994
M 30
22
1 : 41. 06
...............................
53
45
Kałdoński Krystian
Radomsko
1998
M 30
23
1 : 41. 08
....................................
54
40
Matyjaszczyk Mateusz
Szczepocice Rząd.
1995
M 30
24
1 : 41. 10
................................
55
38
Sadawa Jakub
Radomsko
1994
M 30
25
1 : 41. 12
...............................
56
62
Sala Anna
Radomsko
1989
K 30
3
1 : 41. 42
............................
57
24
Grabowski Grzegorz
Częstochowa
1971
M 30+
20
1 : 42. 11
.................................................
58
55
Tomicka Nina
Bugaj Dmeniński
1986
K 30+
6
1 : 44. 12
....................................
59
56
Bryk Katarzyna
Kolonia Krępa
1985
K 30+
7
1 : 44. 13
............................................
60
70
Jęchorek Marcin
Tomaszów Maz.
1987
Weteran
5
1 : 45.08
.............................................
61
71
Pintera Łukasz
Łódź
1989
Weteran
6
1 : 45.08
................................................
62
72
Drąg Dariusz
Tomaszów Maz.
1996
Weteran
7
1 : 45. 09
.........................................
63
73
Matuszczyk Adrian
Kamieńsk
1987
Weteran
8
1 : 45. 09
..........................................
64
74
Kalinowski Szymon
Tomaszów Maz.
1994
Weteran
9
1 : 45. 10

...........................................
65
75
Wiktorek Karol
Zalesie
1991
Weteran
10
1 : 45. 10
..................................
66
6
Adamski-Hein Andrzej
Piotrków Tryb.
1968
M 30+
21
1 : 47. 36
..........................................
67
11
Płuska Michał
Częstochowa
1993
M 30
26
1 : 49. 42
...........................................
68
30
Pomostowska Beata
Wydra
1992
K 30
4
1 : 50. 42
...............................................
69
2
Chowaniec Paweł
Radziechowy
1996
M 30
27
1 : 50. 43

.......................................................
70
31
Oziembała Radosław
Radomsko
1978
M 30+
22
1 : 51. 54

........................................
71
57
Chobot Mariusz

1981
M 30+
23
1 : 52. 18
....................................
72
28
Zylbert Piotr
Radomsko
1977
M 30+
24
1 : 54. 02
........................................
73
43
Wierzbicka Ewelina
Wołomin
1984
Weteran
11/1
1 : 55. 28
...................................
74
42
Gnacikowska Agniesz.
Zduńska Wola
1982
Weteran
12/2
1 : 55. 29
.............................................
75
41
Nowak Andrzej
Wołomin

Weteran
13
1 : 55. 30
.........................................
76
44
Ligocki Damian
Skoczów
1979
Weteran
14
1 : 55. 31
...................................
77
46
Stolarczyk Adam
Wrocław
1998
M 30
28
1 : 55. 32
...............................................
78
48
Dembska Aleksandra
Bełchatów
1991
K 30
5
1 : 57. 38
..........................................
79
49
Czapla Włodzimierz
Kamieńsk
1976
Weteran
15
1 : 57. 39
....................................................
80
60
Bednarczyk Kamila
Radomsko
1973
K 30+
8
2 : 01. 18
.............................................
81
61
Burda Klaudia
Radomsko
1988
K 30+
9
2 : 01. 18
.........................................
82
63
Więcek Sylwia
Radomsko
1973
K 30+
10
2:01:19
......................................
83
66
Ryter Angelika
Radomsko
1991
K 30
6
2 : 01. 19
.....................................................
84
65
Madejczyk Edyta
Radomsko
1983
K 30+
11
2 : 01. 19
...................................
85
78
Przepióra Przemysław
Radomsko
1989
M 30
29
2 : 01. 24
.................................................
86
9
Krok Katarzyna
Bobry
1983
K 30+
12
2 : 02. 06
........................................
87
10
Krok Radosław
Bobry
1981
M 30+
25
2 : 02. 07
........................................................
50
Wyczółkowski Rafał
Radomsko
1973

M 30+

nie ukończył.

Mapa obiektów

Partnerzy

Społeczność


MOSiR
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Leszka Czarnego 22
97-500 Radomsko

e-mail: mosir@radomsko.pl
Godziny otwarcia
Biuro MOSiR:
Pon-Pt: 7:30 - 15:30

Pływalnia:
Pon-Pt: 7:00 - 22:00
Ostatnie wejście: 20:45
więcej info>

Sauna:
Pon-Pt: 16:00 - 22:00
Sobota: 9:00 - 20:00
Niedziela: 13:00 - 20:00
Ważne numery
Biuro: 44 683 58 44
Orlik: 667 920 205
Korty: 505 649 843
Pływalnia (po 16.00): 44 682 45 51
© 2019 MOSiR Radomsko