Pływalnia: 44 683 45 51 \ Biuro MOSiR: 44 683 58 44

Fabryka Siły

RADOMSZCZAŃSKI BIEG NIEPODLEGOŚCI

 

XXVII RADOMSZCZAŃSKI BIEG NIPODLEGOŚCI

 

Rocznik 2006 /młodsi Chłopcy 800 m

 

  1. Glizniewicz Maksymilian PSP Kodrąb 2006

  2. Machaj Adam PSP 9 2006

  3. Struzik Julian PSP 7 2008

  4. Glizniewicz Oskar PSP Kodrąb 2008

  5. Jędrzejczyk Mateusz PSP 2 2006

  6. Wróblewski Patryk PSP 7 2008

  7. Karski Filip PSp 9 2008

  8. Broniszewski Oliwier PSP 6 2007

  9. Ózdemir Deniz PSP Chrzanowice 2008

  10. Urabnczyk Krystian PSP Pławno 2007

  11. Fronczyk Mikołaj PSP 4 2007

  12. Wydrych Daniel PSP 6 2007

  13. Dworzyński Filip Psp Kodrąb 2008

  14. Rybak Szymon PSP 6 2007

  15. Kuznik Kacper PSP 10 2006

  16. Najgebauer Dawid PSP Chrzanowice 2007

  17. Burda Marcel PSP Pławno 2009

  18. Szulc Marcin PSP 10 2006

  19. Gancarczyk Daniel PSP Kodrąb 2006

  20. Rybak Adam PSP 6 2007

  21. Krak Jakub PSP Kodrąb 2007

  22. Kuliś Antoni PSP 2 2008

  23. Sowiński Patryk PSP 9 2006

  24. Kusiak Michal PSP 9 2007

  25. Wojciechowski Szymon PSP 9`2006

  26. Mazur Kacper PSP 6 2006

  27. Chachulski Kacper PSP 2 2008

  28. Marciniak Kacper PSP 9 2006

  29. Berlanka Jakub PSP 1 2006

  30. Szulc Krzysztof PSP 4 2007

  31. Błaszczyk Jan PSP 9 2006

  32. Kucharksi Jakub PSP 9 2006

  33. Krzyszkowiski Oliwier PSP 9 2007

  34. Nagaduś Milan PSP 4 2009

  35. Koćwin Franciszek PSP 4 2008

  36. Kowalczyk Marcin PSP Kodrąb 2008

  37. Suś Jakub PSP Pławno 2006

  38. Kuc Maciej PSP 6 2006

  39. Nowak Eryk PSP 1 2006

  40. Prokop Franciszek PSP 2 2008

  41. Zakrzewski Maksymilian PSP 9 2006

  42. Ryszka Jakub PSP 10 2007

  43. Stolarczyk Michał PSP 8 2006

  44. Kierlik Dominik PSP 6 2007

  45. Gruca Beniamin PSP 2 2006

  46. Cebula Jan PSP 4 2009

  47. Błaszczyk Filip PSP 9 2006

  48. Paulik Krystian PSP 1 2007

  49. Kostrzewa Sebastian PSP 1 2007

  50. Węglarski Igor PSP 9 2006

  51. Włodarczyk Jakub PSP 4 2007

  52. Zbroiński Filip PSP 2 2009

  53. Muszyński Filip PSP 1 2006

  54. Młodawski Dawid PSP Kodrąb 2008

  55. Wieczorek Kacper PSP 2 2009

  56. Kubik Artur PSP 2 2008

  57. Małkowski Mateusz PSP 2 2008

  58. Olczyk Szymon PSP 2 2008

  59. Kococik Mateusz PSP 2 2006

  60. Woliski Filip PSP 2 2008

  61. Kluczny Miłosz PSP Pławno 2008

  62. Klekowski Jakub PSP 1 2008

  63. Lis Oliwier PSP 2

  64. Drogosz Dominik PSP 1 2007

 

Mapa obiektów

Partnerzy

Społeczność


MOSiR
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
ul. Leszka Czarnego 22
97-500 Radomsko

e-mail: mosir@radomsko.pl
Godziny otwarcia
Biuro MOSiR:
Pon-Pt: 7:30 - 15:30

Pływalnia:
Pon-Pt: 7:00 - 22:00
Ostatnie wejście: 20:45
więcej info>

Sauna:
Pon-Pt: 16:00 - 22:00
Sobota: 9:00 - 20:00
Niedziela: 13:00 - 20:00
Ważne numery
Biuro: 44 683 58 44
Orlik: 667 920 205
Korty: 505 649 843
Pływalnia (po 16.00): 44 682 45 51
© 2020 MOSiR Radomsko